Ceres – BC Arta 96-60

Afgelopen zaterdagavond gingen de Heren 1 van BC Arta uit Steenwijk op bezoek in Emmeloord voor een uitwedstrijd tegen Ceres. Bij aanvang van de wedstrijd stond Ceres net boven de Steenwijkers, met maar twee punten voorsprong op de ranglijst. Echter werd een lastige wedstrijd al verwacht, aangezien BC Arta maar met zes man afreisde naar Emmeloord.

Het begin was dan ook erg lastig voor de Steenwijkers. Ceres pakte snel de leiding en nam al behoorlijk afstand van de Steenwijkers met enkele snelle fast-breaks. In het tweede kwart wist BC Arta de verdediging wat strakker te houden en kon het zelf een aantal keer tot scoren komen. Uiteindelijk werd gerust met een tussenstand van 52-24. In het derde kwart vond de ploeg uit Steenwijk weer wat nieuwe energie en wist BC Arta in het derde kwart zelfs meer te scoren dan Ceres. Uiteindelijk sloeg de vermoeidheid bij de zes man ook toe, maar kon de schade enigszins beperkt worden. Na een sportieve pot basketbal gingen de Steenwijkers met 96-60 onderuit.

Aankomende vrijdag spelen de Heren weer thuis, zij spelen dan om 21:15 uur in de Waterwyck tegen Rebound ’73 uit Harderwijk. Ook zij staan maar net boven de Steenwijkers, dus lijkt een spannende wedstrijd in het vooruitzicht te liggen.

deel bericht op:

∼ advertentie ∼

laatste nieuws