Afgelopen vrijdag liep het basketbalseizoen 2023-24 ten einde met de wedstrijd van de ARTA Heren tegen de mannen uit Deventer: BV Isala MSE3. Het betrof een inhaalwedstrijd. Deze werd gespeeld in de Waterwyck, een thuiswedstrijd voor de mannen uit Steenwijk dus.
De wedstrijd begon om 20:00 uur en bij ARTA was bijna de gehele selectie aanwezig voor deze laatste wedstrijd. Aangevuld met twee oud gedienden en een meespelende coach was er een totaal van twaalf spelers beschikbaar. De tegenstander was in het begin van het seizoen al een keer verslagen in Deventer dus dit zou toch wel een winst moeten kunnen opleveren. De eerste helft begon dan ook goed. Isala kwam nauwelijks tot scoren en ARTA lukte dat wel. Aan het eind van de eerste helft was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld. 37-9 in het voordeel van de Steenwijkers.
In de tweede helft ging het eigenlijk precies hetzelfde, al lukte het Isala om iets meer te scoren. Maar ARTA was duidelijk een stuk sterker. Met een eindstand van 77-25 werd dit een mooie afsluiter van het seizoen.
Volgend seizoen gaan de mannen van ARTA weer meedraaien in dezelfde competitie. Met een nieuwe coach en iets meer geluk moet het lukken om net wat meer wedstrijden te winnen. En zodoende minimaal in de middenmoot van de competitie te eindigen.
