Het tafel- en fluitschema

Wedstrijdprogramma de thuiswedstrijden van komend seizoen.
Als je niet kunt, zorg dan zelf voor vervanging en geef dit door aan je trainer/coach.
Niet komen opdagen kan sancties tot gevolge hebben.

Nr. Tijd Afdeling Thuisteam Tegenstander Fluit A Fluit B Tafel A Tafel B
13-01-2023 19:30 Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X14 1 BV Orca's X14 2 D. Huisman Y. Arentsen ouder I. Jonas D. Gout
13-01-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 2 Flevo Musketiers X12 3 J. Meijer Y. Ridder ouder B. van Dijk T. Hoogstraten
20-01-2023 21:00 Mannen Senioren Afdeling Arta MSE 1 BV Orca's MSE 3 Emiel HJ M. Burggraaff Q. Drost
20-01-2023 19:30 Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X14 1 SV Twello, X14 1 (VR) S. de Groot B. Griffioen ouder D. van den Berg P. Smit
20-01-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 2 Lay Back Kampen X12 2 G. Jorissen L. Scalise ouder M. Douwenga M. Westerhof
27-01-2023 19:30 Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie Arta, M16 1 (VR) Basketball All Stars Epe, M16 1 (VR) R. Moes L. Dabrowicz ouder Q. Drost S. Visser
27-01-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 1 Volic X12 1 J. Bult K. Schenk ouder S. van Essen D. Huisman
03-02-2023 21:00 Mannen Senioren Afdeling Arta MSE 1 B.V. Isala MSE 2 BJ William T. van den Berg D. Gout
10-02-2023 19:30 Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie Arta, M16 1 (VR) De Snipers, M16 3 (VR) William Emiel ouder R. Abdelkader ouder Q. Drost
10-02-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 1 Landstede Basketbal ZAC X12 2 BJ W. Burggraaff ouder R. Lugtmeijer ouder Y. Bizen
03-03-2023 19:30 Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X14 1 De Snipers X14 1 BJ T. van den Berg ouder S. Spijker ouder T. van der Lans
03-03-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 2 BV Orca's X12 3 M. Kroon-Steffens A. Groenewald ouder A. Hagewoud ouder D. Baas
10-03-2023 21:00 Mannen Senioren Afdeling Arta MSE 1 SV Twello MSE 1 HJ BJ S.Z. Zeweldi A. Groenewald
10-03-2023 19:30 Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie Arta, M16 1 (VR) Lay Back Kampen M16 1 (VR) J. de Haan Y. Arentsen ouder T. van den Berg B. Griffioen
10-03-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 1 Lay Back Kampen X12 1 S. Ensing Y. Ridder ouder N. Jonker L. Scalise
17-03-2023 19:30 Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X14 1 Landstede Basketbal ZAC X14 2 J. Bult M. Burggraaff ouder K. Piest R. Abdelkader
17-03-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 2 Be Quick' '28 X12 1 (VR) R. Moes Q. Drost ouder R. van der Molen T. Hoogstraten
24-03-2023 21:00 Mannen Senioren Afdeling Arta MSE 1 BV Orca's MSE 3 William HJ A. Groenewald S.Z. Zeweldi
24-03-2023 19:30 Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie Arta, M16 1 (VR) Ceres M16 2 R. Hoogstraten J. de Haan ouder S.Z. Zeweldi P. Smit
24-03-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 1 BV Orca's X12 1 G. Jorissen M. Westerhof ouder D. Bos K. Schenk
31-03-2023 19:30 Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie Arta, M16 1 (VR) Landstede Basketbal ZAC M16 4 S. de Groot S. Ensing ouder A. Groenewald S. Visser
31-03-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 1 V.U.A.S. X12 1 J. Meijer J. de Haan ouder L. Westerhof L. Dabrowicz
14-04-2023 21:00 Mannen Senioren Afdeling Arta MSE 1 SV Twello MSE 1 William Emiel T. van den Berg R. Abdelkader
14-04-2023 19:30 Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X14 1 Ceres X14 1 G. Jorissen D. Gout ouder J. Paulus T. Hoogstraten
14-04-2023 19:30 Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie Arta X12 2 B.A.S. X12 1 * D. Huisman S.Z. Zeweldi ouder D. Berends Q. Drost
21-04-2023 21:00 Mannen Senioren Afdeling Arta MSE 1 Rebound '73 MSE 3 BJ open D. Gout T. Hoogstraten